.

 

 

За підтримки

Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту

та Міського голови м. Білгород-Дністровський

ІІ Всеукраїнський творчий фестиваль учнівської та студентської молоді

«Аккерманські зірки»

26 серпня по 2 вересня 2018 года

I. Мета

   Телепроект «ЗіркаФест» ставить перед собою завдання створення можливості творчого спілкування дітей та молоді, організаціію їх активного відпочинку напередодні трудових буднів, навчання в школі, напружених репетицій та відповідальних виступів )) Запрошуються колективи і солісти у сопровождені дорослих.

 

II. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

   Затока-відомий центр туризму,релаксації та відпочинку в Україні,розташований в 65км на південний захід від Одеси. Пляжі курорту Затока розташовані уздовж всієї коси, що розділяє Чорне море і Дністровський лиман. Пляжі широкі, піщані. Пологе дно зручно для купання дітей. Численні бази відпочинку Затоки надають комфортні умови для відпочинку, в тому числі сімейного і відпочинку з дітьми. Кліматичні особливості, зручний транспортний під'їзд, пологе дно, широкі без обривів пляжі, розвинена інфраструктура приваблюють в Затоку багато відпочиваючих.Саме тому Курортний сезон в Затоці починається в середині травня і триває до вересня. Деякі пансіонати і бази відпочинку приймають гостей цілий рік. Середня денна температура повітря влітку становить 24˚- 28˚С, а температура води 19˚-23˚С. Курорт Затока є одним з найтепліших місць України. Чудовий відпочинок і гарний настрій Вам забезпечені!

 

III.НАГОРОДЖЕННЯ

   В рамках фестивальної программи всі солісти отримують диплом лауреата, пам’ятну відзнаку. Коллективи отримують кубок, дипломи за каждий номер, медалі кожному учаснику.Кожний керівник отримає подяку від організаторів фестивалю)))

Заявки приймаються

на email: krainafest@ukr.net або zirkafest@ukr.net

тел. адміністратора 050 31 20 488; 063 79 35 310; 098 07 04 722 Олена

тел. директора фестивалю 050 311 74 05; 098 444 00 35 Лариса

Facebook :  https://www.facebook.com/groups/akkermanzirka/

zirkafest зіркафест зиркафест